Warunki współpracy

Firma daje szereg możliwości jeśli chodzi o współpracę. Umożliwia nam pracę w domu. Jest to oferta idealna dla mam, które znajdują się na macierzyńskim. Dla mam, które chciałyby pozostać ze swoimi pociechami w domu.  Świetna oferta dla studentów, którzy pragną sobie dorobić. Oferta również dla osób pracujących na etacie, którzy pragną zmian w swoim życiu i chcą więcej zarabiać.

Oferta dotyczy przede wszystkim rekomendowania firmy, produktów poprzez poszukiwanie osób do współpracy bądź klientów. Zarabiamy na obrocie zakupowym.

Wyobraźmy sobie pewną sytuację. Każdy z nas używa produktów pierwszej potrzeby, więc analogiczne jest to, że kupuje je w przeróżnych drogeriach. Kupując produkty w X drogerii przyczyniamy się do zwiększenia obrotu tej firmy, ale nie mamy nic poza produktem. Pieniądze, które wydaliśmy nam się nie zwrócą. Produkt się zużyję, więc będziemy musieli na nowo wydać pieniądze, aby go zakupić.

Zmieniając produkty pierwszej potrzeby na produkty organiczne firmy Organic Life nie tylko zadbamy o swoje zdrowie i najbliższych, ale mamy także możliwości zarobkowe. Istnieją tak naprawdę dwie możliwości współpracy. Każda z tych opcji oparta jest na rejestracji w sklepie. Rejestracja jest bez zobowiązań. W każdej chwili można usunąć konto.

Rejestracja odbywa się za pomocą tego linku: https://gosiabrodzik.organiclife.com.pl/register.html

 Polecam zarejestrować się za pomocą innej przeglądarki niż Google Chrome, gdyż na niej wyskakuję błąd. Bardzo sprawnie wszystko działa na przeglądarce Mozilla.

Klient: rejestrujemy się za pomocą linku, który zamieściłam powyżej i dokonujemy zakupu za m.in. 100 pkt. Każdy produkt ma określoną ilość punktów. Ostateczna cena tego zakupu będzie zależała od wybranych produktów. Klient nie jest zobowiązany do comiesięcznych zakupów. Obowiązuje go tylko ten pierwszy zakup. Inaczej rejestracja nie zostanie zakończona. Kolejne zakupy są w dowolnej ilości i częstotliwości. Klient bierze udział w premii rekrutacyjnej – czyli rejestrując innych klientów otrzymuję za to prowizję pieniężną.

Partner biznesowy: zdecydowanie lepsza opcja dla osób, które chcą zarabiać znacznie więcej. Aby zostać partnerem biznesowym  należy wykupić jeden z dostępnych pakietów biznesowych. Partner biznesowy zarabia na obrocie zakupowym poprzez budowanie swojej struktury. Bierze także udział w premii rekrutacyjnej oraz dostaję nagrody pieniężne za osiągane awanse. Bycie partnerem biznesowym daje nam możliwość wypracowania pensji zależnej od obrotu zakupowego.

Pakiet 300 zł: zawiera 11 produktów. Dostajemy za jego zakup 25 pkt oraz odblokowuje nam awanse do lidera zespołu. Gdy wykupimy taki pakiet to nasza osoba polecająca otrzymuje 100 zł do wirtualnego portfela jeśli sama posiada wykupiony jeden z pakietów. Pakiet umożliwia nam zarabianie z 5 generacji ( 5 linii struktury, którą tworzymy).

Pakiet 615 zł: zawiera 20 produktów. Za jego zakup dostajemy 500 pkt. Pakiet ten odblokowuje nam awanse do samego prezydenta (największy awans) oraz mamy możliwość zarabiania z 20 generacji.

Pakiet 2500 zł: zawiera 80 produktów. Za jego zakup otrzymujemy 2000 pkt. Pakiet także odblokowuję możliwość awansowania na najwyższy poziom. Najważniejsze jest to, że wykupując ten pakiet nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o zasięg zarabiania.

Zarówno klient jak i partner przy rejestracji otrzymuje już -25 % na każdym produkcie. Po rejestracji mamy dostęp do zestawów promocyjnych. Pakiet wykupujemy jednorazowo.

Biznes jest dziedziczony, więc wypracowany dochód możemy przepisać na dowolnego członka rodziny. Firma Organic Life nie przeznacza pieniędzy na działania reklamowe, gdyż woli wypłacić je nam. Dzięki Organic Life mamy możliwość stworzenia biznesu społecznościowego używając produktów pierwszej potrzeby.

Reasumując osoby, które są zainteresowane:

  1. rejestracją: https://gosiabrodzik.organiclife.com.pl/register.html
  2. samym zakupem: https://gosiabrodzik.organiclife.com.pl/shop.html

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@mamanapelnychobrotach.pl

Osoby mieszkające za granicą, które będą zainteresowane jedną z w/w opcji także proszę o kontakt, gdyż sposób zamówienia jest zupełnie inny.

Zapraszam Was także na swoją grupę przedstawiającą efekty stosowania produktów.

Grupa znajduję się na facebook-u: https://www.facebook.com/groups/826251124237257/

Pozdrawiam.