O mnie

 

 

Witaj

Jestem mamą 2,5 letniego szkraba, która już od dawna marzyła o swojej stronie blogowej. Do tej pory nie było mi to jakoś po drodze, bo strach przed nieznanym robił swoje.

Mam na imię Gosia. Jestem w takim wieku, że świat stoi otworem, więc trzeba czerpać z niego pełnymi garściami. W końcu 24 lata to jeszcze nie tak dużo. Nie ograniczam się tylko do bycia mamą, ale uwielbiam nią być. Skupiam się także na swoim rozwoju osobistym. Uwielbiam czytać książki. Ze sportem ostatnio mi nie po drodze, ale obiecuję nadrobię to!!!

Jestem jedną z tych kobiet, które otwierają szafę i wiedzą w co się ubrać. Rzadko spotykane. Prawda?? Sukienki zakładam od wielkiego dzwonu, bo najwygodniej mi w spodniach. Makijaż…ech.. makijaż jak już trzeba to zrobię, ale nie jest on u mnie codziennością.

Nie jestem mężatką, ale także nie samotną osobą.

Jestem jedną z tych kobiet, które uważają, że jedno dziecko wystarczy by zmienić cały świat o 180° i mieć problem z ogarnięciem codziennej rzeczywistości. Od dawna zastanawiam się jak mamy sobie radzą na spacerze z dwójką dzieci (maluchów), gdzie jedno ucieka w jedną stronę, a drugie w drugą. Gdzie tu wtedy biec? Jaką drogę wybrać??

Dlatego bardzo Was podziwiam, że dajecie radę zapanować nad większą liczbą dzieci.

Jesteście THE BEST!!

Będę pisać o wszystkim. Będzie ciekawie, nie za długo i na temat, abyście nie zasnęli w połowie tekstu.

Zapraszam Was do aktywnego udziału na Blogu. Cieszę się niezmiernie, że będę mogła Was poznać i dla Was pisać.

Pozdrawiam
Gosia